- 7 listopada 2018 r. - Jubileusz Zmarłych

Znalezione obrazy dla zapytania znicz

Przygotowując się do obchodów jubileuszu 150-lecia naszego kościoła chcemy pamiętać także o zmarłych: proboszczach naszej parafii, wikariuszach, budowniczych i dobrodziejach kościoła, a także zmarłych parafianach, którzy kiedyś stanowili żywy Kościół na ziemi. Dlatego w listopadzie w miesiącu szczególnie poświęconym pamięci zmarłych pragniemy tych wszystkich zmarłych wspomnieć i za nich się modlić, chcemy tworzyć wspólnotę duchową z tymi, którzy przed nami odeszli do Pana Boga. Niech zatem te pierwsze dni listopada będą takim Jubileuszem zmarłych, aby ci którzy już są w niebie i są świętymi, radowali się razem z nami u Bożego Tronu, a ci którzy na niebo czekają niech przez naszą za nich modlitwę w roku jubileuszowym osiągną świętość.

Takim szczególnym dniem będzie środa 7 listopada, kiedy to nasz cotygodniowy różaniec w intencji parafian odprawimy na cmentarzu przy grobach proboszczów naszej parafii. Zapraszamy wszystkich o godz. 17:00.